Chata Staré Sedlo

Ramzová 21, 788 26 pošta Branná, mobil: 777 030 333, 517 348 022 firma ADEX - ústředí, e-mail: adamec-adex@iol.cz; zdenek@adamec-adex.cz


Chata Staré Sedlo

Rekreační vybavení chaty

Sportovní zázemí na chatě - stolní tenis, jízda na koních v doprovodu zkušeného jezdce /ustájení koní přímo u chaty/, jezírko /rybolov/, přímo u chaty vlastní vlek kotva cca 200m dlouhý.

Ohniště Ustájení koní

Tipy na výlet

Adrenalin park Jeseníky - lanové centrum, paintball, jízdy na koních, obří houpačka, cyklovýlety, kánoe, půjčovna kol a kánoí, terenní 4kolky a více... ZÁŽITKY PRO CELOU RODINU!

sjezdové tratě na Ramzové

Lyžařská střediska - Ramzová /sedačková lanovka, noční osvětlení vleků/. V okolí je cca 17 lyžařských vleků a jedna sedačková lanovka z Ramzové na Šerák. Délka sjezdových tratí je cca 6 km, Červenohorské sedlo, Petříkov /svahy i pro náročné lyžaře a snowbordisty/, Ovčárna - Praděd /lyžování do května/. Lyžařská střediska se skupinovou a privátní výukou - Karlov, Filipovice, Jeseník, Miroslav, Petříkov a Ostružná, dětská školka s vlekem, půjčovna a servis lyží, snowbardů, běžek Sun ski & board school Běžecké lyžování - upravované běžecké tratě přímo u chaty.

Turistické a cyklistické trasy. Individuální turistika po hřebenech hor, např. chata - Šerák (pěší výstup nebo lanovka).

Šerák

Přečerpávací el. Dlouhé stráně

Exkurze do přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně. Voda z horní nádrže je umístěna ve výšce 1350m nad úrovní moře a je nejmodernější přečerpávací elektrárnou v Evropě.

Horské minikáry na Ramzové - délka dráhy je 855 m, Provozní doba: květen-červen /9.00-17.00/; červenec-září /9.00-20.00/; září-říjen /9.00-17.00/

Horské káry

Speleoterapie

Návštěvy speleoterapie v podzemí Příčné hory u Zlatých Hor pro veřejnost. Prohlídky důlního díla pro širokou veřejnost se konají v sobotu a neděli - v čase: 9:15; 10:30; 12:45

Prohlídka jeskyní: Na Pomezí, Na Špičáku, vyhlídkové lety - letiště Česká Ves, rybaření, rezervace Rejvíz zámky - Úsov, Velké Losiny, Javorník; hrady - Bouzov, Sovinec, Šternberk; muzeum - V. Priessnitze nově otevřené, Vodní tvrz v Jeseníku /stálá expozice hornin a drahokamů/; papírna Velké Losiny; města Jeseník, Šumperk; lázně - Velké Losiny, Karlova Studánka, Lipová, Lázně Jeseník.

Lázně Jeseník

lázně v Lipové Lázni

Novinky

Nabízíme Vám možnost celoroční rekreace v nádherném prostředí Jeseníků v chráněné přírodní rezervaci.

 

Kontakt

Chata Staré Sedlo

Ramzová 15, 788 26 pošta Branná, Mobil: 777 030 333, 517 348 022 firma ADEX - ústředí, e-mail: adamec-adex@iol.cz; zdenek@adamec-adex.cz

CZplus – pečeť dlouhodobé spolupráce a kvality
Cookies